Previous

Home

 

 

 

 

 

 

Plastikowo-drewniane gwizdki 
do przywoływania i układania psów.

 

Szanowni Państwo! 

W 2022 roku oprócz produkowanych przez nas dotychczas gwizdków plastikowo-drewnianych wprowadziliśmy do oferty nowe gwizdki dwustronne.

 

Teraz na nabycia są gwizdki:

- jednostronne (tradycyjne produkowane do tej pory gwizdki plastikowo-drewniane)

- dwustronne – nowość w naszej ofercie – gwizdek zawierający dwa gwizdki o różnej częstotliwości, słyszalności i zasięgu osadzone w jednej obudowie.

 

Nowy rodzaj gwizdków zawiera dwa gwizdki osadzone w jednej, drewnianej obudowie. Mniejszy gwizdek (identyczny z tym produkowanym do tej pory) jest słyszalny dla psów do 1 km, a drugi – większy – do 1,5 km.

Większy gwizdek posiada w komorze dźwiękowej plastikową  kulkę, która w czasie gwizdania zostaje wprowadzona w wibracje co sprawia, że wydobywany z gwizdka dźwięk jest bardziej, ostry i wyrazisty.

Oba gwizdki osadzone są w jednej drewnianej oprawie.

 

Posiadanie 2 gwizdków o różnej słyszalności i zasięgu daje nam większe możliwości i ułatwia przywoływanie, prowadzenie i szkolenie naszych czworonożnych przyjaciół.

Oba rodzaje gwizdków (jednostronne i dwustronne) produkowane są z wysokiej jakości plastiku odpornego na zmienną temperaturę i warunki pogodowe panujące w naszym klimacie.

 

Cena gwizdka (niezależnie od jego rodzaju) dla odbiorcy indywidualnego to 25 zł + 15 zł koszty przesyłki (po wcześniejszej wpłacie na konto)

 

Posiadaczom naszych gwizdków życzę sukcesów i zadowolenia w pracy ze swoimi pupilami.

Edward Billik